Witam na nowej stronie !


Znajdziecie tutaj najświeższe informacje o nadchodzących koncertach, wydarzaniach, spotkaniach, kursach, konkursach i wszelkie inne nowinki …

Najnowsza płyta „Piotr Selim Uważnie” będzie dostępna przy okazji koncertów oraz można ją zamawiać pisząc do mnie na adres mailowy lub kontaktując się przez portale społecznościowe.

Bardzo dziękuję Agencji Reklamowej Maik za zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie mojej nowej strony internetowej.

 

Bardzo dziękujemy Panu Januszowi Babiczowi, Prezesowi Agencji Reklamowej Maik oraz pracownikom, a w szczególności Panu Sebastianowi Bujakowi za nieocenioną pomoc przy produkcji tego wydawnictwa oraz za nieodpłatne zaprojektowanie okładki i książeczki z tekstami utworów znajdujących się na płycie. Dziękujemy za profesjonalizm w każdym elemencie. Dziękujemy również za zaprojektowanie afiszy, które będą informowały Was gdzie i kiedy będziemy mogli się spotykać.

Dziękujemy Mazda Matsuoka Motor Lublin reprezentowanej przez Pana Kordiana Urlicha za sponsoring, Patronom Medialnym – TVP 3 Lublin, Radio Lublin, Dziennik Wschodni oraz Partnerom – ZAiKS, MOK Świdnik, ACKiM Chatka Żaka.

Dziękujemy za piękne zdjęcia Beacie Koryckiej i Kindze Hendel

W szczególności zaś dziękujemy Pawłowi Pańcie za każdą duchową pomoc jaką nam okazywał podczas całej produkcji.